KURUMSAL

Müşteri memnuniyetini esas alarak, mevcut kalite değerlerinden taviz vermeden, yeni teknolojiye ayak uydurarak yüksek verim elde etmek ve istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektir.

Nur-Sem Elektrik ve İmalat

 

Firmamız 1986 yılında alanında 33 yıla aşkın tecrübeye sahip sn. HALİT YARAŞ tarafından kurulmuştur.

1986 yılına dayanan geçmişi ile uzmanlık alanı olan AG – OG elektrik tesisleri, enerji nakil hatları ve yeraltı şehir şebekelerinin taahüdünü üstlenmiş ve bu alanda Yüzlerce tesisin yapımını başarı ile tamamlamıştır.

2014 yılında tam kapsamlı olarak enerji nakil hatlarında kullanılan izolatör demirleri, askı ve gergi takımları,armatür boruları, alpek hırdavatları, ikaz ve uyarı levhaları, topraklama malzemeleri, kanca ve civata imalatları, ankiraj demirler ve gijon üretimine başlamıştır. Her geçen gün AR-GE çalışmalarını genişleterek müşterilerine tam kapasite ile cevap verebilecek konuma ulaşmaktadır. Nur-sem elektrik olarak müşteri memnuniyeti her zaman en öncelikli hedefimizdir. Bu yüzden müşteri memnuniyetini prensip olarak üst sırada tutmaktayız.

Nursem Elektrik Çalışmalarında;

Ülkemize faydalı, kurumsal altyapısı güçlü, insan kaynağına dönük, müşteri ihtiyaç ve memnuniyetini ön planda tutan, beklentilere kısa sürede uygun alternatifli çözümler getirmeye odaklanmıştır.

Kuzeykent/ KastamonuTedaş Şebekesi, MANİSA/Turgutlu Organize Sanayi, DİYARBAKIR/ÇINAR ŞEHIR ŞEBEKE ,SAMSUN/Organize sanayi,Sinop/Boyabat Organize Sanayi, KASTAMONU/Tosya Organize Sanayi, Çorum/Çorum Organize Sanayi içme suyu isale hattı,SİİRT/Eruh 3×3/0 Enh tesis isi,TUNCELI/Organize Sanayi,AKSARAY/Köydes ag-og tesis işi,NEVŞEHIR/Köydes ag-og tesis isi,BATMAN/Organize Sanayi,TOKAT/Organize sanayi,KIRIKKALE/M.K.E.Organize Sanayi, DİYARBAKIR/Besi Organize Sanayi şebeke ve ENH’ları da tarafımızca tamamlanarak ilgili kurumlara teslim edilmiştir.

Firmamız, ihtiyacınız olan herhangi bir orta gerilim elektrik işinde, proje aşamasından geçici kabule kadar anahtar teslimi iş teslim etmektedir.
Konusunda uzman olan firmamız, elektrikle ilgili problemlerinizde ve yeni yatırımlarınızda başvurabileceğiniz tek adresinizdir.